Dış Ticaret ve Danışmanlık konusunda yıllarca çalışmış olan Deneyimli iki ortağın bir araya gelmesi ile kurulmuş olan SAKLI Dış Tic ve Danışmanlık Ltd Sti , kısa zamanda oluşturduğu uzman ve deneyimli kadrosu ile bugün Büyük sanayi kuruluşlarına komple maliyet ve ürün odaklı çözümler sunmaktadır.

Bu yıl başında Dünya da ilk ve tek olan , patentli kolon koruyucu bariyer sistemleri imalatçısı SENTRY PRO Amerikan firmasının Türkiye Distribütorlüğünü alarak ülkemizdeki işyeri , işveren ve işçi çalışma ortamlarına büyük maliyet ve güvenlik avantajı kazandırmıştır. Ayrica bu yılın ortasından itibaren Deri , Pamuklu , Polyester ve Nitrile kaplı çalışma , eldivenleri konusunda kendini Dış dünya ya kanıtlamış olan MALLCOM firmasının Türkiye mümessilliğini ve Distribütorlüğünü alarak Turkiye de uluslararasi standartlara sahip , guvenli , kaliteli ve maliyet avantajlı ürünlerin satışını ve pazarlamasını yapmaktadır.

Bu yıl sonuna kadar is ve işyeri güvenliği ekipmanları konusunda almış olduğu 3 yeni Distribütorlüğü de Türkiye ye sunmak üzere hazırlıklarımız sürmektedir.

Danışmanlık konusunda ise şirketimiz ; Ürün veya fiyat bazlı Asya ve Avrupa ülkelerinden imalatçı tedariği , Uluslararası Ticaret danışmanlığı , Proje bazlı ithalat ve ihracat danışmanlığı , Yurtdışı Pazar araştırması ve Ürün lansmanı hizmetlerini vermektedir. Şirketimiz için en önde gelen amaç ; günün getirdiği ihtiyaçlara en son teknoloji, kalite ve servis ile maksimum müşteri memnuniyetini kalıcı kılmaktır.